TEGEVUSED LOODUSES

SOOVITE KOGEDA, MIS TUNNE ON OLLA TÕELINE EESTLANE? SÖÖGE TERVISLIKKU KOHALIKKU TOITU MATKAKE JA SÕITKE RATTAGA

Soovite kogeda, mis tunne on olla tõeline eestlane?

Võtke osa giidiga ürdituurist; õppige tundma ja korjake marju, seeni ja teisi metsaande – need on looduslike supertoitude kõrgklassist! Kogege lahtisel tulel söögitegemist, õppige metsikus looduses hakkama saama ja ellu jääma. Tulge ja jälgige metsikut loodust. Loomaradu on kõige lihtsam märgata talvel värske lumega.

Koostöös MTÜga Teadlikud Elamused. Hinnad alates 10 eurost inimese kohta (minimaalne rühma suurus 8 inimest)

Digipuhkus!

Põgenege, logige välja, vähendage stressi ja keskenduge tõelisele suhtlusele, saage üheks loodusega.

Kas soovite lihtsalt põgeneda ning olla vaikuses ja rahus?

Kas tahate, et saaksite lõputu digitaalmüra välja lülitada ning õppida mõistma meie planeeti ja iseennast, suhelda kallite inimestega?

Külastage Matsalu rahvusparki – linnuvaatleja paradiisi. Koostöös firmaga Estonian Nature Tours pakume võimalust minna giidiga loodusretkele, vaadelda linde ja loomi.

Külastage RMK Nõva puhkeala, mis on üks omapärasemaid ja eriilmelisemaid piirkondi Eestis. Tsivilisatsioonist suuresti puutumatu ümbrus ja hõre asustus on need, mis loodusgurmaani peibutavad. Nõva rannikuala paelub rannamõnude nautlejaid ja surfareid, sealsete metsade mustikate ja pohlade rohkus köidab nii marjulisi kui teadlasi. Avastamist ootavad Neugrundi meteoriidikraatri jäljed – bretsad – ja hulgaliselt viimase jääaja jäänukeid – rändrahne.

Piirkonna suuremad järved – Tänavjärv ja Veskijärv – on tuntud oma kalarikkusega, väikestel järvesilmadel rõõmustab puhkaja silma valge vesiroos. Dendroloogi huvi rahuldab kohtumine mandri-Eestis kasvava haruldase jugapuuga. Puhkealal asub ka vanim mandril tegutsev puukirik, Põlluotsa talumuuseum, Dirhami kalasadam ja Eesti mandriosa loodepoolseim maanina Spithami ehk Põõsaspea.

Unustage kõik digitaalne

Jätke kõik, astuge samm tagasi ja tõmmake looduse keskel sügavalt hinge. Jalutage metsas ja nautige loodust.

Võite valida eri matkaradade vahel:

8 km pikkune Paralepa-Pullapää matkarada

60 km pikkune jalakäijatele ja ratturitele mõeldud Läänemaa tervisetee (Riisipere-Haapsalu-Rohuküla).

820 km pikkune Peraküla-Aegviidu-Ahijärve RMK matkarada.

27 km pikkune Peraküla-Vihterpalu matkarada. Eesti pikim matkatee haru saab alguse Nõva külastuskeskuse juurest Perakülas ja kulgeb esialgu mööda pea sajandivanust munakiviteed, jõudes hiljem inimtühjadesse metsadesse ning lõpuks suisa mere kaldale. Raja äärde jääb nii kauneid järvi, ilusaid liivarandu kui ka mõnusaid külakesi.

SÖÖGE TERVISLIKKU KOHALIKKU TOITU

Leidke nii sisemine kui ka väline tasakaal ning tervitage uut mina. Keibu Lodges kutsub teid heaolu otsingutele. Valige endale sobiv klassikaliste massaažide, treeningute ning individuaalsete tervise- ja toitumisprogrammide hulgast. Saate valida eri menüüde vahel: detox, vegan, gluteenivaba, laktoosivaba või peremenüü. Teile pakutakse ökoloogiliselt kontrollitud värsket kohalikku toorainet Läänemaa tootjatelt. Meie toitumisnõustaja Kristel Vokk peab loenguid tervislikust ja tasakaalustatud toitumisest.

Hind 250€ kuni 10 inimesele.

Võite paketile lisada ka kahetunnise joogatreeningu, loengu ja koos giidiga jalutuskäigu metsas või venitused rannal.
Hind 350€ kuni 10 inimesele.

Matkake ja sõitke rattaga

Koostöös partneritega pakume Keibu Lodges klientidele järgnevaid tegevusi looduses. Meie partnerid osutavad kvaliteetseid teenuseid ja tegutsevad vastutustundlikult.

Tulge ja kogege põhjamaist loodust kogu selle hiilguses. Koos partneriga 360 Kraadi saame korraldada:

Räätsamatkasid (294€ kuni 10 inimesele, iga inimene lisaks 20€)

Tõukekelgumatkasid (350€ kuni 10 inimesele, iga inimene lisaks 35€)

Fatbike’i-matkasid (390€ kuni 10 inimesele, iga inimene lisaks 39€)

Kajakimatkasid (490€ kuni 10 inimesele, iga inimene lisaks 35€)

LÜLITAGE VÄLJA AUTOMAATREŽIIM – TEHKE MIDAGI UUT IGA PÄEV!

Nõva külastuskeskus on RMK Nõva puhkeala keskuseks, mis asub Loode-Eestis Perakülas liivase ranna ning marja- ja seenemetsade vahetus läheduses. Siit saab alguse 2015. aastal avatud 192 km pikkune matkatee haru, mis viib Perakülast Aegviiduni. Keskusest leiab teavet ümbruskonna vaatamisväärsuste kohta ja saab nõuandeid matkamarsruutide koostamisel. Teid ootavad näitused, metsamängud ja avastusretk mikroskoobiga liivamaailma. Külastuskeskus pakub nii juhendatud kui ise läbitavaid loodushariduslikke õppeprogramme erinevatele huvigruppidele erinevatel teemadel.

MILLAL TE TEGITE VIIMATI MIDAGI ESIMEST KORDA?

Külastage Rummu Seikluskeskust! 

Rummu seikluskeskus asub maagilise Rummu järve kallastel. Järv on tuntud ka “helesinise laguunina” ja on tänaseks päevaks kujunenud veespordi sõprade mekaks. Keskuses saab sukelduda Rummu veealuses vanglas, snorgeldada uppunud vangla varemetel selges ja soojas vees. Osaleda aerusurfi matkadel tuhamäe jalamile või proovida Eestis ainulaadset jetsurf lauda. 

Kõik see asub Tallinnast vaid 45-minutilise ja Keibust 28-minutilise autosõidu kaugusel.

OTSID TÕELIST ZEN-PAIKA, KUHU MINNA JA LIHTSALT OLLA?

Avasta Osmussaart, Eesti loodepoolseimat, suuruselt neljateistkümnendat saart! Saareke on ligi 480 hektarit suur ning selle mõõtmed on 4,6 x 1,3 km. Saart saab avastada kas jalgsi matkates või Jeep’I autosafariga. Osmussaar on metsavaene, kuid taimede poolest on saar üsna liigirikas, haruldustest kasvavad siin näiteks taani merisalat, karvane lipphernes ja kaljukress, kuid loomastik kesine, välja tuua on vaid rebased, koprad, rabakonnad, nastikud, vesilikud, nahkhiired ja mingid. Saare tähtsaimateks elanikeks on lambad ja šoti mägiveised. Osmussaar kuulub Euroopa Liidu kaitsealade võrgustikku. Erilist kaitsmist väärivad saare linnustik, taimestik, klibuväljad ja Neugrundi meteoriidikraatrist pärinevad suured kivid ehk nn Neugrund-bretšad. 

Osmussaarele jõuab paadiga Dirhami sadamast, mis sõidab saarele 20-30 minutit ja mahutab kuni 10 inimest.