Koosolekud

LAHENDA PROBLEEME KERGUSEGA

Korraldage ärikohtumine või tugevdage meeskonnavaimu meie puhkemajades, mis asuvad kauni Eesti looduse keskel

Üürige endale sobivaim maja ja hoolitsege muu eest ise või lubage meil korraldada unustamatu üritus koos tegevusega looduses ja imemaitsva kohaliku toiduga.

Takistusteta koosolekud

Kas olete tüdinenud tavalistest koosolekuruumidest ja soovite kogeda midagi teistsugust? Keskkonnavahetus muudab teie koosoleku meeldejäävaks. Korraldage koosolek Eesti looduse keskel vaikuses ja rahus. Võite istuda söögilaua taga või lõõgastuda diivanitel. Miks mitte minna terrassile ning koguda mõtteid metsikus looduses. Meie puhkemajades on lihtne lõõgastuda ja keskenduda.

Töötage seal, kuhu süda kutsub

Keibu Spa Lodges on ideaalne koht erinevateks äriüritusteks.

Meie majad sobivad hästi juhtkonna koosolekuteks ja igat sorti puhke‑ või meeskonnapäevadeks.

Kõigest tunni kaugusel linnast. Piisavalt kaugel, et eemalduda linnakärast, kuid piisavalt lähedal, et mitte kulutada liialt aega kohalejõudmiseks. Koosolekud, mis toimuvad töökohast eemal, suurendavad produktiivsust ning julgustavad uuenduslikult ja loovalt mõtlema.

Meeskonna moodustamise käigus muutuvad töötajad motiveeritumaks, nad on teadlikud üksteise tugevustest, nõrkustest ja huvidest ning see aitab neil paremini koos töötada.

Korraldage oma meeskonnale edukas koosolek või veetke üheskoos tore puhkepäev!

Keibu Lodges muudab eduka ürituse korraldamise hõlpsaks! Lihtsalt valige oma maitse järgi toitlustus ja tegevused, meie hoolitseme ülejäänu eest. Meeskondlikud väljasõidud on hea viis tiimiliikmetega sõbrunemiseks ja töötajate stressi vähendamiseks. Nii saate anda töötajatele võimaluse üksteist väljaspool kontorit tundma õppida.

Korraldame mitmesuguseid tööüritustele sobivaid tegevusi looduses. Kõiki pakutavaid teenuseid näete leheküljel „Tegevused looduses.

 hapsalspavillas
 hapsalspavillas

Aadress:
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Keibu küla, Merekivi, 76019